Dental Turizm

DENTAL SAĞLIK TURİZMİ

Dünya sağlık sektöründe son yıllarda ülkemiz güzel sonuçlarla, hızla ilerliyor. Estetikten, kalp damar cerrahisine, tüp bebek tedavisinden diş tedavilerine kadar birçok alanda hekimlerimizden ve başarılı tedavilerinden ötürü gurur duyuyoruz.
Sağlık Turizmi kavramı; bireylerin tedavi amaçlı kendi ülkeleri dışında başka bir ülkeye ziyaretlerini kapsar. Hatta sadece tedavi amaçlı değil, kontrol ve muayene amaçlı sağlık turizmi yapan kişilerin sayısı ise azımsanmayacak kadar çoktur.
Herşeyin hızlı yaşandığı günümüz dünyasında, insanlar kendi sağlıkları için dahi vakit ayıramıyorlar. Bunun için bizler insanlara sağlık turizmi ile tatil ve tedavi seçeneğini aynı anda sunabilmekteyiz.
Globalleşen dünyada ülkeler arası ulaşım ve seyahatin kolaylaşması, iletişim imkanlarının artması, sağlık konusunda gelişmiş ülkemizde sağlık turizminin merkezi olabilmek adına için bir avantaj haline gelmiştir. Orta doğu ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanından hastalar tedavi amaçlı ülkemize geliyor, tedavi süresince ülkemizde konaklayıp, ekonomimize de ciddi katkıda bulunuyorlar.

Hastaların sağlık turizmini tercih etme sebepleri;

Ekonomi,
Gelişmiş donanıma sahip kliniklerimiz,
Kısa sürede tedavi olabilme imkanı,
Tedaviler konusunda sunulabilen çeşitlilik olarak sıralanabilir.

 

 

Diş, insan varoluşu açısından oldukça önemli yapılardır; hem estetik, hem özgüven, hem sağlık, hem sosyal çevredeki etkileri, hem de ağız tadı açısından diş, olmazsa olmazlardan.
Bizimle yurt dışından iletişime geçen hastaları, havalimanında özel araçlarımızla karşılıyor, konaklamaları ayarlıyor, tedavi süreçleri boyunca kendilerine her konuda rehberlik ediyoruz.
Böylelikle hem güzide şehrimizi geziyorlar, hem de kısa süre de en güvenilir şekilde tedavi olup, ağız sağlığına kavuşuyorlar.

Yurtdışından gelen hastalarımıza,
Zirkonyum
Lamina
İmplant
Gülüş tasarımı
Cerrahi veya cerrahi olmayan
tüm operasyon ve tedavileri, branşların uzman hekim kadrosuyla en kısa sürede, en doğru şekilde gerçekleştirip, hastalarımızı tedavileri bitmiş şekilde kendi ülkelerine yolcu ediyoruz.

Hasta sağlığı ve memnuniyetini merkeze alan kadromuzla kendi iç eğitimlerimizle de her gün mükemmeli üretmek için çalışıyoruz.
Bugüne kadar bizi tercih eden tüm hastalarımıza teşekkür ediyor, ağız ve diş problemlerinize şifa olmak için, sizleri bekliyoruz.

 

Randevu Oluşturun


    Bizi Arayın
    Mesaj Atın
    Bize Mesaj Atın
    Merhaba, Randevu, Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin Bize Yazabilirsiniz.